• OSTATNI DZIEŃ FERII W SZKOLE

Ostatni dzień ferii w szkole to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Dzisiaj uczniowie spędzili go w Jump Heaven Legnica i to był pełen skoków, śmiechu i niezapomnianych chwil dzień!

Nie ma lepszego sposobu na zakończenie ferii niż spędzenie ich na ogromnych trampolinach, gdzie każdy skok to czysta radość! Zaczęli od rozgrzewki na trampolinach, a potem każdy mógł się wykazać swoimi umiejętnościami w skokach, saltach i akrobacjach. Było kilka efektownych salt, a niektórzy nawet odważyli się na skoki do basenu z gąbkami!

• AKCJA WOŚP W NASZEJ SZKOLE!

Mamy okazję wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy WOŚP razem jako szkoła!

DO PIĄTKU (19.01.2024r) w naszej szkole będzie dostępna specjalna puszka stacjonarna, gdzie każdy z nas może wrzucić symboliczną kwotę, aby wesprzeć fantastyczną inicjatywę WOŚP!

Wierzymy, że razem możemy zrobić dużo dobrego i pokazać, jak solidarna i pełna serca jest nasza szkolna społeczność!

• FERIE W PEŁNI!

Ferie w pełni, a my chcemy się z Wami podzielić wrażeniami z trzeciego i czwartego dnia naszych przygód!

W środę uczniowie starsi mieli okazję poczuć mroźny wiatr na twarzach, kręcąc piruety na Lodowisko OSiR Świdnica. Radość, śmiech i zdrowa rywalizacja sprawiły, że czas szybko upłynął.

Tymczasem nasi młodsi koledzy i koleżanki mogli przenieść się w magiczny świat literatury i kinematografii. W kinie obejrzeli "Akademię Pana Kleksa".

• Dni feryjne pełne wrażeń!

Mamy dla Was małą relację z pierwszych dwóch dni naszych zimowych ferii!

𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐲 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧́ 𝐟𝐞𝐫𝐢𝐢 𝐮𝐜𝐳𝐧𝐢𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐫𝐨𝐳𝐩𝐨𝐜𝐳𝐞̨𝐥𝐢 𝐩𝐞ł𝐧𝐢 𝐞𝐧𝐭𝐮𝐳𝐣𝐚𝐳𝐦𝐮 𝐰 Kolejkowo.

Wyruszyli w fascynującą podróż po miniaturowym świecie. Oglądali malutkie miasteczka, góry i fantastyczne pociągi. Z pewnością było to niezapomniane przeżycie dla wszystkich! ! Zwiedzanie malutkiego świata kolejek sprawiło im mnóstwo radości i pozwoliło odetchnąć od szkolnej codzienności. Zwiedzanie, zabawa i niezapomniane chwile spędzone w magicznym świecie kolejek sprawiły, że czas mknął szybko jak parowozem.

• Dni Otwarte w Taekwondo!

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Dniach Otwartych zajęć Taekwondo!

Dołącz do nas we wtorek i czwartek w godzinach 10:00-11:00, aby odkryć tajniki tej pięknej sztuki walki!

Czekają na Was:

• Profesjonalny instruktor
            • Fascynujące techniki Taekwondo
            • Atmosfera pełna pozytywnej energii

To idealna okazja, aby spróbować czegoś nowego, poprawić kondycję fizyczną i poznać fantastycznych ludzi! Niezależnie od wieku (kl. 0-8) czy poziomu sprawności fizycznej, wszyscy są mile widziani.

• KARNAWAŁ W NASZEJ SZKOLE!

W miniony piątek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów kl. 0-3. Była to okazja do zabawy, tańca i pokazania swoich kreatywnych strojów. Bal prowadził DJ Krzysiek Kilian, który zagrał wiele znanych i lubianych hitów. Dla uczniów starszych zorganizowano również dyskotekę karnawałową, na której panowała świetna atmosfera. Dziękujemy wszystkim za udział.

• Harmonogram ferii w szkole

Rozpoczęły się zasłużone ferie zimowe, a my przygotowaliśmy dla Was harmonogram wydarzeń na ten okres.

Prosimy o uwagę!

Mamy nadzieję, że te ferie przyniosą Wam radość i wypoczynek. Życzymy udanych i bezpiecznych ferii!

• Pierwsza pomoc – warsztaty przeprowadzone przez strażaków

​​​​​​11 stycznia w sali gimnastycznej odbyły się warsztaty dla wszystkich dzieci z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia zostały przeprowadzone przez strażaków z OSP Ujazd Górny– Damiana Michajluka, Łukasza Piwowara i Mariusza Hutnika. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Strażacy na wstępie przeprowadzili krótką pogadankę na temat udzielania pierwszej pomocy. Opowiedzieli uczniom w jaki sposób udziela się pierwszej pomocy i jak można pomóc poszkodowanym, zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wskazówek dotyczących zachowania się w chwili zagrożenia życia np. utraty przytomności.

• Ekscytujące wieści z boiska- II miejsce

Z ogromną dumą chcielibyśmy podzielić się wspaniałą wiadomością – nasi niezwykle utalentowani chłopcy w koszykówce zdobyli 2 miejsce w eliminacjach do finału Strefy Wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców.

Ich nieustępliwa determinacja, zgranie i poświęcenie przyniosły im zaszczytne drugie miejsce, co jest ogromnym powodem do dumy dla naszej szkoły!

• Projekt dla młodzieży "Nie zmarnuj swojego życia!"

Projekt powstał z inicjatywy raperów Bęsia (Łukasz Bęś) i Dj Yonasa (Jonatan Blank) tworzących skład RYMCERZE.​​​​​​​​​​​​​​

Współczesna młodzież ma wiele wyzwań i możliwości, ale też wiele pokus i zagrożeń. Nie zawsze łatwo jest podjąć właściwe decyzje i kierować się zdrowym rozsądkiem. Dlatego ważne jest, aby młodzi ludzie mieli wsparcie i orientację w swoim życiu. Nie chodzi tylko o rodzinę i przyjaciół, ale też o szkołę i społeczeństwo.

Sobota 27.04.2024