• Wyniki konkursu "Walentynkowe serce" są już znane!

Wspaniale jest ogłosić, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w konkursie plastyczno-literackim "Walentynkowe serce", który odbył się na początku lutego br. To niezwykła okazja do pokazania swojego talentu i kreatywności, a nasi uczniowie nie zawiedli!

🎉 Oto nasi zdobywcy miejsc na podium w kategorii Dzieci do klasy II: 🎉

• Dzień Kota & Podsumowanie Tygodnia Kreatywności!

W piątek 16 lutego mieliśmy okazję uczcić niezwykłe stworzenia, które dodają uroku naszym domom i życiu - Koty!

Od przygotowanych prezentacji o fascynującej historii kociego świata, po prace rysunkowe pełne miękkich futerkowych inspiracji, nasz Dzień Kota był pełen kociej miłości!

𝘾𝙝𝙘𝙞𝙚𝙡𝙞𝙗𝙮ś𝙢𝙮 𝙩𝙖𝙠ż𝙚 𝙤𝙜ł𝙤𝙨𝙞ć, ż𝙚 𝙬 𝙧𝙖𝙢𝙖𝙘𝙝 𝙥𝙤𝙙𝙨𝙪𝙢𝙤𝙬𝙖𝙣𝙞𝙖 𝙩𝙚𝙜𝙤 𝙬𝙮𝙟ą𝙩𝙠𝙤𝙬𝙚𝙜𝙤 𝙩𝙮𝙜𝙤𝙙𝙣𝙞𝙖, 𝙣𝙖𝙜𝙧𝙤𝙙𝙯𝙞𝙢𝙮 𝙣𝙖𝙨𝙯𝙮𝙘𝙝 𝙣𝙖𝙟𝙗𝙖𝙧𝙙𝙯𝙞𝙚𝙟 𝙠𝙧𝙚𝙖𝙩𝙮𝙬𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙪𝙘𝙯𝙣𝙞ó𝙬! Wasza praca i zaangażowanie nie pozostały niezauważone, a wasze pomysły były inspirujące dla całej społeczności szkolnej.

• Koncert muzyczny

Oprócz zachwycania się francuską elegancją i blaskiem cekinów, mieliśmy także przyjemność uczestniczyć w koncercie "W Krainie Pani Muzyki - Z Asterixem i Obelixem"!

Dzięki wspaniałym muzykom z Lubuskie Biuro Koncertowe, udaliśmy się w muzyczną wyprawę po świecie bajek. Tym razem nasze uszy delektowały się dźwiękami instrumentalnymi, które przeniosły nas w nieznane krainy melodyjnych opowieści.

• Dzień "Francja Elegancja" i "Cekiny - Błyszczymy"

Z dumą pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z naszego czwartkowego festiwalu stylu, który przywitał nas swoim niepowtarzalnym urokiem!

Od samego rana na korytarzach królowała francuska elegancja - piękne berety, eleganckie szaliki i stylowe marynarki przywoływały atmosferę Paryża w naszej szkole. Każdy uczestnik wyglądał jakby właśnie wyszedł prosto z wybiegu mody!

• Walentynkowy Dzień Językowy - English Valentines Day.

W środę w naszej szkole obchodziliśmy Walentynkowy Dzień Językowy - English Valentines Day. Uczniowie klas 0-VIII brali udział w zabawie: find your language pair /znajdź swoją parę językową/.

Uczniowie otrzymali karteczki z wyrazami w j. polskim i angielskim. Podczas przerw aktywnie szukali wśród koleżanek, kolegów, a także nauczycieli swojej językowej pary. Każdy sukces był nagradzany.

• Walentynki

Dzień Walentynek minął u nas w szkole jak prawdziwe święto miłości i przyjaźni! Chcemy podzielić się z Wami kilkoma wspaniałymi momentami z naszej dzisiejszej zabawy.

Niezwykle popularną akcją była "Randka w ciemno z książką" - uczniowie mieli okazję wylosować książkę, której jeszcze nie czytali, co okazało się fantastyczną przygodą literacką!

• Dzień Szalonych Fryzur i Nakryć Głowy

13 lutego mieliśmy okazję świętować "Dzień Szalonych Fryzur i Nakryć Głowy". Przyznajemy, że atmosfera była niesamowita!

Od wybuchowych fryzur po oryginalne nakrycia głowy - wszyscy uczniowie i nauczyciele zaprezentowali swoją wyjątkową wyobraźnię i kreatywność. Były tu kokardy , kapelusze, a nawet fryzury w kształcie zwierząt! Nie zabrakło również wielobarwnych peruk i klasycznych nakryć głowy w nieco szalonym wydaniu.

• Dzień na Lewą Stronę przeszedł do historii!

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w tej niesamowitej zabawie! Dzień na Lewą Stronę okazał się być prawdziwym hitem, pełnym śmiechu, kreatywności i wspólnych emocji.

Nie sposób nie wspomnieć o waszej fantastycznej pomysłowości przy strojach... od zamienionych butów... po odwrócone koszulki – stworzyliście niepowtarzalną atmosferę.

• Dzień Numeru Alarmowego 112

11 lutego świętujemy istotną datę - Dzień Numeru Alarmowego 112! To doskonała okazja, aby podkreślić znaczenie tej uniwersalnej linii ratunkowej, która może uratować życie w nagłych sytuacjach.

Chcielibyśmy Was zaprosić do obejrzenia filmów przygotowanych przez naszych uczniów - 𝐀𝐥𝐞𝐤𝐬𝐚𝐧𝐝𝐫𝐞̨ 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤 𝐢 𝐊𝐚𝐜𝐩𝐫𝐚 𝐌𝐢𝐥𝐢𝐤𝐚 𝐳 𝐤𝐥𝐚𝐬𝐲 𝟕! 𝐈𝐜𝐡 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐞 𝐳𝐨𝐬𝐭𝐚ł𝐲 𝐳𝐠ł𝐨𝐬𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐝𝐨 𝐰𝐨𝐣𝐞𝐰𝐨́𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐤𝐨𝐧𝐤𝐮𝐫𝐬𝐮 "𝟏𝟏𝟐 𝐫𝐚𝐭𝐮𝐣𝐞 𝐳̇𝐲𝐜𝐢𝐞" i cieszymy się, że mogą być prezentowane także u nas.

• Tłusty Czwartek na Szkolnej

Wczoraj w naszej szkole obchodziliśmy Tłusty Czwartek, a atmosfera była pełna radości i pyszności! Młodzież chętnie zajadała się tradycyjnymi pączkami, co dodało energii do nauki i zabawy!

Dziękujemy serdecznie Agnieszce i Krzysztofowi Dziubek z piekarni "Zimnik" za te wyjątkowe smakołyki, które sprawiły nam prawdziwą ucztę!

Niedziela 28.04.2024