• Zajęcia terapeutyczne z Biofeedbackiem w naszej szkole!

W naszej szkole trwają zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży Biofeedback GSR-VERIM i EEG.

Dzięki temu treningowi nasze dzieci rozwijają swoją zdolność koncentracji, a także wydłużają czas, w którym są w stanie w pełni skupić swoją uwagę na wykonywanym zadaniu. To ogromne wsparcie w ich rozwoju i osiąganiu sukcesów zarówno w szkole, jak i w życiu codziennym.

• Pomoc po pożarze

Dzielimy się z Wami smutną wiadomością o tragicznym pożarze, który w dniu 23 lutego 2024r. dotknął rodzinę jednego z naszych uczniów. W tak trudnych chwilach, chcemy stanąć razem jako społeczność i wesprzeć ich w potrzebie.

Nasza szkolna rodzina zawsze wykazywała się ogromną solidarnością, wspierając się nawzajem w trudnych sytuacjach. Teraz nadchodzi czas, aby okazać naszą wspólnotową moc!

• Baśnie Andersena- spektakl

Dnia 21 lutego 2024 roku, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję zanurzyć się w świat baśni i bajek podczas wizyty w Środzie Śląskiej na spektaklu teatralnym pt. "Baśnie Andersena" w wykonaniu aktorów z wrocławskiego Teatr Artenes.

To niezwykłe przedstawienie, inspirowane baśniami Andersena i twórczością współczesnych autorów, przywołało na scenie niezapomniane postacie i opowieści. Bohaterowie podjętych historii nie tylko rozbudzili wyobraźnię młodych widzów, ale również przekazali im ważne życiowe nauki i wartości, takie jak przyjaźń, tolerancja, miłość i bezpieczeństwo. W trakcie spektaklu aktorzy starali się przypomnieć najmłodszym, jak ważne są codzienne gesty grzeczności, jak słowa "𝙥𝙧𝙤𝙨𝙯𝙚̨", "𝙥𝙧𝙯𝙚𝙥𝙧𝙖𝙨𝙯𝙖𝙢" 𝙞 "𝙙𝙯𝙞𝙚̨𝙠𝙪𝙟𝙚̨" mogą być magiczne i sprawić, że życie staje się piękniejsze.

• Tydzień Kreatywności- podsumowanie

Dziękujemy wszystkim za udział w Tygodniu Kreatywności - to był prawdziwie inspirujący czas pełen pomysłów i wyjątkowych talentów!

Dla naszych niezwykle kreatywnych uczestników, przygotowaliśmy specjalne upominki, które zostały wręczone w dniu 22 lutego na apelu! Niech będą one małym wyrazem naszego uznania i wdzięczności za Waszą pasję i zaangażowanie w rozwijanie sztuki oraz kreatywności!

• REKRUTACJA 2024/2025

Zapraszamy do udziału w rekrutacji do naszego oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej na kolejny rok szkolny!

Jeśli planujesz zapisać swoje dziecko do naszej szkoły na rok szkolny 2024/2025, już niedługo rusza proces rekrutacji.

Wszelkie niezbędne dokumenty oraz informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja". https://spjp2ug.edupage.org/a/rekrutacja-20242025

• Sportowe Warsztaty PHO3NIX w naszej szkole

12 lutego 2024 r. nasza szkoła miała przyjemność gościć wybitnych sportowców z warsztatami PHO3NIX.

Program PHOENIX ACTIVE SCHOOL jest to największy w Polsce sportowy konkurs dla szkół, nad którym patronat objął Polski Komitet Olimpijski. Phoenix Active School to akcja sportowa, która miała na celu poruszyć dzieci z całej Polski oraz zaangażować je w inspirujące inicjatywy sportowe. W ramach tejże akcji przeprowadzono dwa konkursy: jeden na największą liczbę kroków, w trakcie którego dzieci zbierały kroki w aplikacji Pho3nix Kids. W drugiej części konkursu, należało przygotować film promujący aktywność sportową w szkole, a następnie zaangażować społeczność szkolną do głosowania.

Niedziela 28.04.2024