• Niesamowite wieści z Akademii Sztuk Walki SNAKE

Grupa trenująca w SP Ujazd Górny, która jest częścią Akademii Sztuk Walki SNAKE, ma 3 Mistrzów Polski w kickboxingu WKA.

10.03.2024 w Świdnicy odbyły się Mistrzostwa Polski WKA w kickbokxingu. W zawodach wzięło udział 17 klubów z całej polski. Akademia Sztuk Walki SNAKE, która prowadzi zajęcia w szkole Ujeździe Górnym, wystawiła swoich najlepszych zawodników.

• Powiatowy Konkurs Recytatorski

Gratulujemy Emilii Szczepaniak z klasy drugiej wspaniałego występu na 𝑷𝒐𝒘𝒊𝒂𝒕𝒐𝒘𝒚𝒎 𝑲𝒐𝒏𝒌𝒖𝒓𝒔𝒊𝒆 𝑹𝒆𝒄𝒚𝒕𝒂𝒕𝒐𝒓𝒔𝒌𝒊𝒎, gdzie jako jedyna reprezentowała naszą Gminę Udanin.

Mimo że nie udało się zdobyć miejsca, to Emilia pokazała ogromną determinację, talent i odwagę. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Niech to będzie kolejny krok na Twojej artystycznej drodze!

• Dumni z naszych pierwszaków- nagroda główna w "Gangu Mocniaków".

Uczniowie z klasy pierwszej uczestniczyli niedawno w niezwykłym programie edukacyjnym - „Szkolne Przygody Gangu Mocniaków”!

Celem tego niezwykłego projektu było przekazanie dzieciom nieocenionej wiedzy na temat roli składników odżywczych w codziennej diecie oraz zachęcenie ich do spożywania różnorodnych i zbilansowanych posiłków zgodnych z zasadami zdrowego żywienia.

• Razem w spódnicach i sukienkach 8 marca- podsumowanie akcji.

Z okazji Dnia Kobiet, nasza szkoła zorganizowała akcję “Razem w spódnicach i sukienkach 8 marca”. Był to gest solidarności i wsparcia dla płci pięknej, a także okazja do zabawy i pokazania swojej kreatywności. Była to także inicjatywa, która miała na celu wyrażenie szacunku i uznania dla wszystkich kobiet, zarówno tych, które są z nami na co dzień, jak i tych, które zmieniały świat swoimi dokonaniami.

• "Innowacje pedagogiczne nadchodzą! Co nowego czeka naszych uczniów?

Mamy ogromną przyjemność ogłosić wprowadzenie dwóch innowacji pedagogicznych w naszej szkole, które wzbogacają doświadczenie edukacyjne naszych uczniów.

🕒 Pierwsza innowacja, "Klasy 1-3 bez dzwonków", wchodzi w życie już od dziś, 4 marca 2024 roku! Teraz nasi najmłodsi uczniowie będą miały możliwość uczyć się w bardziej elastycznym środowisku, pozbawionym tradycyjnego dźwięku dzwonków.

• Boisko wielofunkcyjne już otwarte!

Mamy zaszczyt ogłosić, że od dnia 2 marca 2024 roku, boisko wielofunkcyjne przy naszej szkole zostaje oficjalnie otwarte dla Waszej aktywności fizycznej i rekreacyjnej dzięki decyzji Wójta Gmina Udanin Wojciech Płaziuk .

Serdecznie zachęcamy do korzystania z tego nowego obiektu, który został przygotowany z myślą o Waszej wygodzie i zdrowiu. Niech to będzie miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od gry w piłkę nożną po spotkania sportowe czy wieczorne rozciąganie.

• Powiatowe Igrzyska Dzieci w Koszykówce - Sukces naszych drużyn!

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych drużyn dziewcząt i chłopców w tegorocznych Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Koszykówce! To niezwykły dzień dla naszej szkoły, ponieważ nasze utalentowane zespoły zdobyły wyjątkowe miejsca - dziewczęta triumfowały, zajmując pierwsze miejsce, a chłopcy stanęli również na stopniu podium, zdobywając drugie miejsce!

Sobota 27.04.2024