• Rok szkolny 2021/2022

• W październiku uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w akcji BohaterON włącz historię.

Jest to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

W czasie lekcji historii uczniowie klasy 6 wysłuchali słuchowiska pt. "Mały roznosiciel nadziei", a następnie wskazywali cechy Bohatera oraz przygotowywali plakaty poświęcone Bohaterom Powstaniu Warszawskiemu.

Uczniowie klas 7 obejrzeli film opowiadający o przebiegu Powstania Warszawskiego i również przygotowali plakaty informacyjne o przebiegu powstania. Uczniowie oglądnęli również film ukazujący losy Warszawy po zakończeniu powstania.