• KASZTANOBRANIE

• Nasza szkoła bierze udział w akcji „Kasztanobranie”. Zebrane kasztany zostaną oddane do skupu, który przerabia na dużą skalę owoce kasztanowca dla firm farmaceutycznych.

Akcja będzie przeprowadzona w dniach

od 5 października 2023 do 31 października 2023 r.

Zebrane fundusze ze sprzedaży kasztanów przeznaczone zostaną na potrzeby naszej szkoły (jeżeli zbierzemy minimalną ilość 1000 kg).

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przynoszenia kasztanów do szkoły. Kasztany wrzucamy do skrzynki w holu głównym.

WAŻNE:

Kasztany muszą być pozbawione jakichkolwiek nieczystości, nieuszkodzone i wolne od pleśni oraz pozbawione łupiny.

• KONKURS „Po pierwsze – Polska”!

• Jeżeli masz talent plastyczny albo lubisz tworzyć grafiki komputerowe, a Twoja szkoła lub uczelnia w której się kształcisz albo firma w której pracujesz jest partnerem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. to ten konkurs jest dla Ciebie!

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań w zakresie historii Polski, uczenie szacunku dla polskiego dziedzictwa historycznego oraz budowanie postawy patriotycznej.

Przedmiotem pracy konkursowej jest przygotowanie pracy plastycznej bądź grafiki komputerowej inspirowanej wydarzeniami z historii Polski, ukazującej patriotyzm Polaków.

Prace należy składać w sekretariacie LSSE S.A. w Legnicy przy ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica (w przypadku prac plastycznych) lub przesłać na adres e-mail: klastry@lsse.eu (grafiki komputerowe) do 27 października 2023 r.

Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi, których fundatorem będzie Organizator.  Prace Laureatów konkursu zostaną przedstawione w formie graficznej na elewacji wybranych budynków stacji energetycznych w regionie legnicko-głogowskim z informacją o autorze projektu na podstawie porozumienia pomiędzy Organizatorem a TAURON Dystrybucja S.A.

Więcej informacji:

1. Regulamin-konkursu-_Po-pierwsze-Polska.pdf