• Materialne rezultaty przedsięwzięcia

• MATERIALNE REZULTATY PRZEDSIĘWZIĘCIA „CZYSTY ŚWIAT - MOJE PRAWO, MÓJ OBOWIĄZEK, MOJA PRZYSZŁOŚĆ” UZYSKANE W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU PONADNARODOWA MOBILNOŚĆ UCZNIÓW FINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ

Przedstawiamy rezultaty materialne, wypracowane przez naszych uczniów podczas mobilności ponadnarodowej zrealizowanej 18 – 25.10.2021r w Puli w Chorwacji.

• prezentacje multimedialne, które uczniowie tworzyli w grupach;

• ulotki promujące mobilność i tematykę przedsięwzięcia;

• przedmioty z tekstyliów pochodzących z recyklingu ( torby na zakupy, biżuteria, zabawki…) – praca w grupach międzynarodowych

• koszulki – z projektem graficznego nadruku – czysty świat – moja przyszłość;

• materiały do kapsuły czasu, zaprojektowanie tablicy upamiętniającej realizację przedsięwzięcia –

• zasadzenie drzewek, zakopanie kapsuł czasu i osadzenie tablic upamiętniających.

Upowszechnianie rezultatów zaplanowaliśmy przedstawić podczas konferencji, jednak sytuacja epiedemiologiczna – niepokojący wzrost zachorowań - uniemożliwiła jej organizację. Dlatego serdecznie zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia załączonych wykonanych przez uczniów – uczestników mobilności –broszury i prezentacji przedstawiających efekty realizacji przedsięwzięcia.

Broszura Czysty_swiat_-_broszura.pdf

Prezentacje: prezentacja_nr_1.pptxPrezentacja_nr_2.ppt