• Przygotowania do wyjazdu

• Już 18 października 2021r. 10 uczniów naszej szkoły odwiedzi Chorwację.

Będą gościć w Osnovna škola Veli Vrh Pula.

Wraz z uczniami szkoły goszczącej będą realizować p. "Czysty świat–moje prawo, mój obowiązek, moja przyszłość” w ramach projektu Ponadnarodowa mobilność uczniów – PO WER współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasi uczniowie pilnie przygotowują się do wyjazdu i z zaangażowaniem szlifują język angielski.

Przed wyjazdem warto poznać kraj, który będzie nas gościł.

W sobotę 2 października 2021r. uczniowie, wykorzystując zasoby Internetu, gromadzili informacje na temat Chorwacji: jej położenia, kultury, zwyczajów… Poznali podstawowe zwroty w języku chorwackim. Opracowali rady dla turystów. Wyniki pracy uczniów można obejrzeć na ścianach szkolnego korytarza.