• Spotkanie informacyjne

• 2 czerwca 2021r. odbyły się spotkania informacyjne na temat przedsięwzięcia pn.: „Czysty świat – moje prawo, mój obowiązek, moja przyszłość” - o numerze 2020-1-PMU-3344 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Zespół projektowy - w składzie Pani Lucyna Filończyk, Pani Joanna Laflamme i Pani Dorota Byra _ przeprowadził dwa spotkania - o godzinie 12 dla uczniów klas V - VII, a o godzinie 17 dla Rodziców .

Koordynator przedstawiła cele i założenia programu, poinformowała o kwocie dofinansowania i harmonogramie realizacji zadań podczas wyjazdu uczniów do Chorwacji w październiku 2021r. Uczniowie i Rodzice uzyskali informacje o zasadach, terminarzu i kryteriach rekrutacji do projektu. Szczegółowy Regulamin rekrutacji w tym Karta zgłoszenia i Deklaracja uczestnika znajdują się na stronie szkoły: www.gimujazd.pl w zakładce Ponadnarodowa mobilność uczniów (już są do pobrania).

Spotkanie_informacyjne.pdf