• Boisko wielofunkcyjne już otwarte!

• Mamy zaszczyt ogłosić, że od dnia 2 marca 2024 roku, boisko wielofunkcyjne przy naszej szkole zostaje oficjalnie otwarte dla Waszej aktywności fizycznej i rekreacyjnej dzięki decyzji Wójta Gmina Udanin Wojciech Płaziuk .

Serdecznie zachęcamy do korzystania z tego nowego obiektu, który został przygotowany z myślą o Waszej wygodzie i zdrowiu. Niech to będzie miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od gry w piłkę nożną po spotkania sportowe czy wieczorne rozciąganie.

𝑷𝒓𝒐𝒔𝒊𝒎𝒚 𝒐 𝒘𝒄𝒛𝒆ś𝒏𝒊𝒆𝒋𝒔𝒛𝒆 𝒊𝒏𝒇𝒐𝒓𝒎𝒐𝒘𝒂𝒏𝒊𝒆 𝒐𝒑𝒊𝒆𝒌𝒖𝒏𝒂 𝒐𝒃𝒊𝒆𝒌𝒕𝒖 𝒐 𝒛𝒂𝒎𝒊𝒂𝒓𝒛𝒆 𝒔𝒌𝒐𝒓𝒛𝒚𝒔𝒕𝒂𝒏𝒊𝒂 𝒛 𝒃𝒐𝒊𝒔𝒌𝒂 𝒑𝒐𝒅 𝒏𝒖𝒎𝒆𝒓𝒆𝒎 𝒕𝒆𝒍𝒆𝒇𝒐𝒏𝒖: 𝟔𝟗𝟕-𝟏𝟎𝟕-𝟏𝟔𝟎.

Jest to ważne dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz organizacji wydarzeń czy zajęć na boisku.

W załączeniu znajdziecie regulamin korzystania z boiska. Prosimy o jego dokładne zapoznanie się oraz przestrzeganie wszystkich zapisów. Pamiętajmy o szacunku dla wspólnego dobra i bezpieczeństwa wszystkich użytkowników.

Mamy nadzieję, że boisko stanie się miejscem wielu aktywności i pozytywnych doświadczeń dla naszej społeczności lokalnej!

Zapraszamy do korzystania z nowego boiska!

• Lekcja o samorządzie w Urzędzie Gminy Udanin

• Lekcję otworzył Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk, który w krótkim przemówieniu przypomniał uczniom kl. VII i VIII Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym o Żołnierzach Wyklętych. Wspólnie uczcili pamięć o nich minutą ciszy.

Podczas spotkania omówiono rolę samorządu, zadania i kompetencje gminy oraz formy współpracy między samorządem a mieszkańcami. Sekretarz Gminy Andrzej Bielski podkreślił także znaczenie aktywnego uczestnictwa mieszkańców w życiu lokalnej społeczności oraz zachęcał do angażowania się w działania podejmowane przez samorząd.

Podsumowaniem lekcji był test wiedzy, a troje najlepszych uczniów otrzymało nagrody:

I miejsce - Aleksandra Nowak

II miejsce - Kacper Roślicki